Firma Daken, zlokalizowana w Piekoszowie, od kilkunastu lat zajmuje się budową oraz naprawą dachów oraz innych pokryć dachowych na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego.

Świadczymy kompleksowe usługi ciesielsko-dekarskie. Naszą specjalizacją jest przede wszystkim wykonawstwo dachów na nowych budynkach mieszkalnych jaki i wymiana pokryć dachowych na już istniejących. Nasze usługi świadczymy dla klientów indywidualnych jak i dla firm oraz instytucji publicznych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie wykonywania robót dekarskich na dużych obiektach mieszkalnych, przemysłowych i sakralnych.

Współpracujemy na stałe z wieloma renomowanymi biurami projektowymi oraz producentami materiałów budowlanych dzięki czemu możemy zaoferować nie tylko fachowe doradztwo, ale również konkurencyjne ceny zaczynając od projektu domu, poprzez wybór i zakup materiałów budowlanych, kończąc na naszym wykonaniu prac ciesielsko-dekarskich.
Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie rzetelność i profesjonalizm.

Głównym profilem firmy jest świadczenie usług dekarskich oraz ciesielsko-blacharskich na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Wykonujemy montaże pokryć dachowych, ocieplanie dachów oraz wiele innych prac dekarskich.

 

Nasi partnerzy

Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi oraz producentami materiałów budowlanych.

Daken Mariusz Barański

ul. Hetmańska 24, 26-065 Piekoszów

NIP: 6561318725

 +48 508 817 467

Adres e-mail: biuro@dakenkielce.pl

Prześlij wiadomość

za pomocą formularza